Co na sebe, když je chladno..?
Když je vám zima, není špatné počasí, jen nemáte dobré oblečení. Chci, abyste byli "styluplní" i v chladných měsících, Vždyť je jich přesně tolik, kolik je těch teplejších. A to už se vyplatí...














