"Podívejte se

a nasajte atmosféru kurzů. Poslechněte si rozhovory."

Druhou knihou, kterou jsem svým čtenářům dodal na základě předprodeje je Etiketa domácí. Návod na lepší život doma i s přáteli, v nejčastějších situacích, které rodiny prožívají.

V případě, že se chcete dozvědět více o tom, co mě vedlo k napsání  knihy Etiketa domácí, poslechněte si mé důvody. V knize jsem vycházel z vlastního života i životů mých blízkých a přátel.

Čtyřchodová luxusní večeře vyžaduje dokonalé stolování. Osvojte si ho interaktivně, zábavně a se spoustou komentářů k naservírovaným pokrmům, nápojům i situacím.

I obyčejné telefonování a online komunikace má svá pravidla etikety. Odhalte zásady moderního gentlemanství. Nedělejte chyby. Naučím vás být moderní a pravdiví v online světě.

Bylo mi ctí vystupovat na business konferenci Glorious. Stovkám očí jsem ukázal, jak moc jsou vystupování, chování a etiketa důležité pro jejich. Děkuji za prostor i potlesk.

Business etiketa jde ruku v ruce s lidským přístupem ke klientům a zákazníkům. Nahlédněte do workshopu s praktickými příklady, které vám dodají náskok před konkurencí.

Oblečení vyjadřuje naši úctu k druhému. Znáte tyto jednoduché projevy náklonnosti? Vysvětlím vám, proč jsou tyto principy stále aktuální a proč se vhodné oblečení cení.

Při návštěvě divadla si všímám několika přešlapů, kterými se lidé znemožňují. Poslechněte si, které to jsou, abyste nenarazili i vy. Příští návštěvu divadla zvládnete s grácií.

Děti se mohou naučit správně stolovat. Podívejte se, jak si s noblesou poradí se špagetami i palačinkou. Dopřejte svým dětem zážitek, o kterém budou dlouho vyprávět.

Někdy nejlépe pomůžete tím, že vůbec nepomůžete. Pokud trpíte pocity nejistoty v přítomnosti handicapovaných a nevíte, jak se k nim správně chovat, zaposlouchejte se do rozhovoru.

Opravdová výzva. Dvacet slidů, každý na dvacet vteřin. O vztahu k ženám, kráse, designu, jedinečnosti a stylu. Poslechněte si netradiční prezentaci z PechaKucha Night.

"Všechny kurzy dokážu přizpůsobit na míru. Ozvěte se mi a domluvíme se."