Video
Nasajte atmosféru kurzů a poslechněte si rozhovory. 

Dopřejte si zážitek z čtyřchodové večeře v jedné z nejlepších restaurací ve městě. Etiketa u stolu je interaktivní a zábavné vzdělávání, spousta komentářů k jednotlivým situacím, pokrmům a nápojům. 

Současná etiketa si žádná současné muže. Moderní, sebevědomé a pravdivé. Je čas skončit s minulostí. Rozhovor o tom, proč se nemusíte bát volat na neznámá čísla zpět a jak psát správně e-mail. Mimo jiné.

Být součástí Glorious. Vystoupit před stovkami pozorných a zvědavých očí. Měl jsem co říct a konference mi poskytla prostor. Děkuji za úvod, průběh i závěr. Děkuji všem za potlesk.  

Nahlédněte, jak pracuji s týmy na vzdělávání obchodní etikety a lidského přístupu ke klientům a zákazníkům. Business srdcem, obchod s lidskou tváří a na principech oboustranného zisku. Prakticky.

Úcta spojená s jednoduchými projevy náklonosti je stále živá. Žena je stále společensky nejvýznamnější osobou a zaslouží si to. Ostatní také. Třeba tím, jak se oblečete, když se s nimi setkáváte.

Vnímám tři největší úskalí, tři pobřežní skaliska, na které návštěvníci divadel narážejí a dobrovolně se znemožňují. Podívejte se, která mám na mysli, abyste nenarazili i vy.

Připravili jsme s šéfkuchařem vhodné menu pro dětské jazýčky s několika "nástrahami" a sladkým závěrem. Dejte dětem další náskok a neopakovatelný zážitek nedělního oběda s porcí etikety navíc.

O jednání se ženami, slabšími nebo prostšími už bylo řečeno dost. Tentokrát na téma chování k hendikepovaným. Trpíte syndromem pomáhat za každou cenu? Pokud ano, tak zde jsou odpovědi, kdy nepomáhat.

Opravdová výzva. Dvacet slidů, každý jen na dvacet vteřin. Na večeru Pecha Kucha Night jsem hovořil o vztahu k ženám ve spojitosti s krásou, designem, jedinečností a stylem.