Jste v obchodě
Děkuji za vaši důvěru.

Smart Casual / kniha

První česká kniha o oděvech mužů. Nabitá informacemi o oblékání, doplňcích a obuvi, plná tipů a praktických návodů. Kniha pro každého muže. Více než čtyřicet originálních fotografií. Hodnotná publikace a první kniha o oděvech mužů, která vznikla v česko-slovenském prostoru.  Mojí vášní jsou pánské oděvy, jsou přirozenou součástí mé komunikace. Na českém trhu mi chyběla kniha, která by mužům pomáhala lépe se oblékat, vypadat a přitom brala v potaz naše prostředí. Rozhodl jsem se ji proto napsat. Knihu dostanete s mým podpisem. V případě, že si přejete vepsat i věnování, napište jméno obdarovaného, prosím, do poznámky.  

990,00 Kč

Obchodní etiketa z praxe / on-line kurz

Zdraví první zákazník, nebo dodavatel? Kdo platí na obchodním obědě? Je nezdvořilé odmítnout nabízené občerstvení nebo se posadit bez vyzvání? Jak reagovat na nabídku tykání, když jste žena?  Běžné situace v kancelářích, na schůzkách, při jednáních a obchodních obědech jsou pravidel etikety plné. Naučte se je s přehledem ovládat v tomto více jak hodinovém kurzu (délka 1:04:17).

1 290,00 Kč

Business oděvy mužů / on-line kurz

To, co máte na sobě, nelze přehlédnout. Šanci udělat dobrý dojem máte jen jednu.  První dojem, jehož jsou oděvy důležitou částí, rozhoduje o tom, jestli jste na první pohled důvěryhodným obchodním partnerem, zajímavým kolegou v práci a můžete získat důvěru vašich klientů. 

1 290,00 Kč

Abeceda etikety / e-book

Osvojte si jednoduché návody a doporučení, jak z lidí okolo vás udělat své přátele a stát se pro ostatní atraktivní.  Etiketa je strategie, jak vlastním chováním přímo ovlivňovat vztahy. Kniha obsahuje dvanáct základních témat s praktickými radami, doporučeními a spoustou zkušeností. Z knihy získáte přehled, jak zvládnout běžné situace v rodině, s přáteli či kolegy na jedničku. Poskytuje náměty, jak udělat z obyčejných situací situace neobvyklé, plné respektu a úcty.

169,00 Kč

Planeta ETK-017 / kniha

Jak přenést na děti vhodné a méně vhodné chování? Co třeba sci-fi pohádkou? V budoucnosti vzdálené stovky let je život na naší planetě ponurý a šedivý. Vytratilo se slušné chování a lidé si už neváží ani sebe navzájem ani přírody. Země chřadne a jedinou nadějí na záchranu je Kodex, který všem zase ukáže, jak se k sobě chovat. Kodex ale není na naší planetě.  Osmiletá Helenka a její bratr Viktor se vydávají na tajnou misi do hlubokého vesmíru, aby Kodex přivezli. Jejich cesta ale není jednoduchá.  Během letu obřím robotem se Helenka rozhodne napsat vše, co je na Zemi, během cesty i na do té doby neznámé planetě potkalo. Píše dětským srozumitelným jazykem své dojmy z cest. V příběhu jsou desítky situací, které popisují nenásilnou formou, jaké chování je vhodné a jaké méně.  Kniha bude odeslána s mým podpisem. V případě, že si přejete vepsat i věnování, napište jméno obdarované/ho, prosím, do poznámky.

299,00 Kč