Etiketa domácí / kniha s podpisem autora

Návod na lepší život doma i s přáteli. Plná tipů, návodů a námětů, jak chováním doma pozitivně ovlivnit vztahy v rodině, s dětmi a známými.

Chcete mít lepší vztahy s partnery, cítit se lépe s vašimi dětmi nebo změnit způsob komunikace doma? Tato kniha vás v tom podpoří. 

Etiketa s námi žije doma. Nenachází se jen v naleštěných sálech divadel, v kancelářích a při společenských událostech. 

BONUS: exkluzivní přístup k nezveřejněným kapitolám.*

990,00 Kč

* k nákupu knihy zde dostanete přístup k 5 rozsáhlým kapitolám, které v knize nebyly zveřejněny. Zcela zdarma.

Co v knize najdete?

Kniha obsahuje doporučení pro vzájemné chování partnerů, blízkých nebo rodičů k dětem v desítkách běžných situací, a také v těch, jež nejsou každodenní. Slavnostní dny, návštěvy, cestování nebo nákupy.

Moc Vám chci poděkovat. Vaše kniha je kouzelná. Ještě jsem nedočetla do konce... Dlouho jsem hledala slovo pro tu vaši knihu, a myslím, že jsem našla. Je "půvabná".  

Pavla V.

Co dalšího tam je?

V knize však také skloňuji návyky, které považuji za nevhodné, ať už byly mé dřívější, získané v rodině a odžité, nebo ty, jenž jsem viděl v jiných domácnostech, které jsem navštěvoval, obýval a sdílel.

Proč tato kniha?

Domácí prostředí je odpovědné za to, jakým způsobem děti jednají ve škole a jak se dospělí chovají ve společnosti a v práci. Je to kniha, která se věnuje tématu etikety domácí, tedy chování v domácnostech, za zdmi našich domovů a při běžných rodinných aktivitách. Právě tam vznikají základní návyky dětí i dospělých v jednání s lidmi. 

Jen jsem Vám chtěla poděkovat. Knížky se moc líbily. Budeme se těšit na další. Klára Ch.

Kniha sa samozrejme páči, akurát ma skrúca v kresle, čo za trapnosti som v živote už napáchal... Pavol Z.

Nahlédněte do knihy

Součástí knihy je 20 originálních ilustrací grafičky a kreslířky Terezy Kovandové, jejíž práce znáte z mnoha lifestylových časopisů. Budete překvapení, jak se ji podařilo části textů ztvárnit. Nahlédněte...