O mně
Ať víte něco navíc...

"Mezi mé klienty patří dnes významné společnosti CZECH TOP 100 (ŠKODA AUTO, ČEZ, České dráhy, Česká pošta, Vodafone, Pražská plynárenská a jiné) a také další obchodní, servisní a poradenské firmy, pojišťovny, banky, konzultační společnosti a výrobní firmy. V rámci mého projektu "Zdvořilost do škol" přednáším na pražských a brněnských univerzitách a středních i základních školách. Jsem lektor firemní kultury, korektního chování, moderní etikety, oblékání na úrovni a tvorby osobního stylu a firemní image. Vedu semináře, workshopy a přednášky v České republice, na Slovensku a v Rakousku v českém i německém jazyce. Pro děti jsem napsal knihu o chování a šťastném životě. Mojí vášní jsou pánské oděvy a moderní gentlemanství." 

20+

roků zkušeností

7000+

účastníků seminářů

40+

navštívených zemí

Svoji "tvář" jsem spojil s českými krejčovstvími, propaguji moudrý, odpovědný šatník jako protipól k masové výrobě oděvů a spotřebě. Pravidelně píšu články do lifestylových časopisů, dostávám příležitost komentovat dění v oblasti etikety a oblékání v televizi, rozhlase i v tisku.

V mém předešlém profesním životě jsem prošel několika obchodními a manažerskými pozicemi. Na zkušenostech, které jsem nasbíral za více jak dvacet let, jsou dnes postaveny mé tréninky. Téměř osm let jsem se věnoval zákazníkům v německy mluvících zemích.

V roli manažera exportu jsem se svým týmem za čtyři roky položil základy obchodních afilací strojírenských firem ve více jak čtyřiceti zemích světa. Stál jsem za úspěchem zisku prvního místa Živnostník roku 2010 v kraji.

Mé zkušenosti ve vyjednávání na vysokých pozicích státních organizací jsem sbíral jako tajemník Sektorových rad uměleckých řemesel a služeb a také jako tajemník pracovní skupiny kožedělného průmyslu v projektu Ministerstva práce a sociálních věcí.