O mně
Ať víte něco navíc.

Jsem lektor firemní kultury, korektního chování, moderní etikety, oblékání na úrovni a tvorby osobního stylu a firemní image. Vedu semináře, workshopy a přednášky v Čechách, na Slovensku a v Rakousku. Mými klienty jsou obchodní, servisní a poradenské firmy, pojištovny, banky, konzultační společnosti a také výrobní firmy. Přednáším také na školách a univerzitách, konzultuji image členů politických stran. 

Mojí vášní jsou pánské oděvy a moderní gentlemanství, kterému jsem zasvětil svůj osobní    i pracovní život. Svoji "tvář" jsem spojil s prestižním krejčovstvím. Tam mám tu příležitost navrhovat jednotlivé oděvy a kompletní šatníky mužů a někdy i žen. 

Pravidelně píšu články do lifestylových časopisů. Čas od času dostávám příležitost komentovat dění v oblasti etikety a oblékání v televizi, rozhlase i v tištěných médiích. 

20+

roků zkušeností

5000+ 

účastníků seminářů

40+

navštívených zemí

V mém předešlém profesním životě jsem prošel několika obchodními a manažerskými pozicemi.  Na zkušenostech, které jsem nasbíral za více jak dvacet let, jsou dnes postaveny mé tréninky. Téměř osm let jsem se věnoval zákazníkům v německy mluvících zemích. 

V roli manažera exportu jsem se svým týmem za čtyři roky položil základy obchodních afilací strojírenských firem ve více jak čtyřiceti zemích světa. Stál jsem za úspěchem zisku prvního místa Živnostník roku 2010 v kraji. 

Mé zkušenosti ve vyjednávání na vysokých pozicích státních organizací jsem sbíral jako tajemník Sektorových rad uměleckých řemesel a služeb a také jako tajemník pracovní skupiny kožedělného průmyslu v projektu Ministerstva práce a sociálních věcí.