Smart Casual / kniha s podpisem autora

NOVÁ NIŽŠÍ CENA

První česká kniha o oděvech mužů. Nabitá informacemi o oblékání, doplňcích a obuvi, plná tipů a praktických návodů.

Kniha pro každého muže. Více než čtyřicet originálních fotografií. Hodnotná publikace a první kniha o oděvech mužů, která vznikla v česko-slovenském prostoru. 

Mojí vášní jsou pánské oděvy, jsou přirozenou součástí mé komunikace. Na českém trhu mi chyběla kniha, která by mužům pomáhala lépe se oblékat, vypadat a přitom brala v potaz naše prostředí. Rozhodl jsem se ji proto napsat.

Knihu dostanete vždy s podpisem autora. 

890,00 Kč

Co v knize najdete?

Tucty rad, tipů a námětů, jak používat klasické pánské oděvy. To však zdaleka není jen oblek. 

Kniha vám dá konkrétní návody, jak nosit kožený křivák, safari bundu a tmavě modré džíny z tuhého denimu. Ale také vlněné kalhoty s puky jako břitva, naleštěné polobotky s novými tkaničkami, košili jemnou jako vánek a oblek ušitý na míru z kvalitní látky. Bude vás motivovat přemýšlet nad kravatami a motýlky, protože je smíte nosit. 

Co je v knize dalšího?

Každý den se těším, až se obleču. Oblékání je životní styl. V knize najdete také důvody proč se oblékáním zabývat, jaké materiály jsou vhodné a jaké musíte nechat v obchodě a co jsou ty největší oděvní příšery v oblékání mužů.  

Přeji knize Daniela Šmída, kterou máte před sebou, hodně úspěchů.

Bernhard Roetzel, autor a publicista

Úvodní slovo do knihy vepsal pan Bernhard Roetzel, autor bestselleru o pánském oděvu a stylu Opravdový gentleman. Tím se knize dostalo podpory světového formátu.

Autor na vás přenese kus svého nadšení do historie, kde vznikla funkčnost a nadčasová jednoduchost. Do knihy napsal dost z toho, co se o oblékání a Smart Casual naučil a vyzkoušel. Navrhl a vytvořil 40 unikátních kombinací oděvů, doplňků a obuvi a všechny nechal do knihy nafotit.

Elegantní kniha pro muže, kteří chtějí vypadat lépe. Přehledná, čtivá a příjemně sepsaná ´bible´ chytrého oblékání.

Martin Stehlík, grafik a ilustrátor

Jednoznačně jde o zásadní publikaci, jelikož podobnou knihu na téma pánského oděvu v tuzemsku dosud nikdo nepublikoval. 

Martin Toman, nakladatelství Backstage Books

Reference čtenářů knihy Smart Casual:

Vůbec jsem si nedokázala představit, jak velkým pomocníkem a inspirací se nám stane Vaše kniha. Je to diamant = pevný základní prvek, s precizností Vám vlastní, vybroušený k dokonalému klenotu.

Eva S.