Už jen 39 ks. Kniha v zásuvném boxu

DÁRKOVÝ BOX

Výjimečný dar. Kniha v limitované edici s unikátním číslem a podpisem autora. Možno vepsat i věnování. 

Extra pouze zde, v knihkupectvích neprodejné.

Kniha má místo v každé rodině. A tato výjimečná zvlášť. Darujte způsob, jak mít lepší vztahy s partnery a cítit se lépe s vašimi dětmi. Tato kniha přinese radost do vašeho domova i vztahu.  

Předejte hodnotný dar s tipy, návody a náměty, jak chováním doma pozitivně ovlivnit vzájemné vztahy, soužití s blízkými, dětmi a přáteli.

BONUS: exkluzivní přístup k pěti nezveřejněným kapitolám

1 690,00 Kč

K nákupu knihy dostanete přístup k 5 rozsáhlým kapitolám, které v knize nebyly zveřejněny. 

Co v knize najdete?

Kniha obsahuje doporučení pro vzájemné chování partnerů, blízkých nebo rodičů k dětem v desítkách běžných situací, a také v těch, jež nejsou každodenní. Slavnostní dny, návštěvy, cestování nebo nákupy.

Moc Vám chci poděkovat. Vaše kniha je kouzelná. Ještě jsem nedočetla do konce... Dlouho jsem hledala slovo pro tu vaši knihu, a myslím, že jsem našla. Je "půvabná". Pavla V.

Co dalšího tam je?

V knize však také skloňuji návyky, které považuji za nevhodné, ať už byly mé dřívější, získané v rodině a odžité, nebo ty, jenž jsem viděl v jiných domácnostech, které jsem navštěvoval, obýval a sdílel.

Proč tato kniha?

Domácí prostředí je odpovědné za to, jakým způsobem děti jednají ve škole a jak se dospělí chovají ve společnosti a v práci. Najděte způsob, jak prozářit váš vztah chováním za zdmi vašich domovů a při běžných rodinných aktivitách. Podpořte vznikající návyku u vašich dětí a inspirujte je, jak budovat zdravé vztahy dětí i dospělých v jednání s lidmi. 

Jen jsem Vám chtěla poděkovat. Knížky se moc líbily. Budeme se těšit na další. Klára Ch.

Nahlédněte do knihy

Součástí knihy je 20 originálních ilustrací grafičky a kreslířky Terezy Kovandové, jejíž práce znáte z mnoha lifestylových časopisů. Budete překvapení, jak se ji podařilo části textů ztvárnit. Nahlédněte... 

Kniha sa samozrejme páči, akurát ma skrúca v kresle, čo za trapnosti som v živote už napáchal... Pavol Z.