Gentlemanual - kniha s podpisem autora

NOVÁ NIŽŠÍ CENA

Staňte se moderním gentlemanem, nalezněte pokoru, respekt a úctu k ostatním. Důvěřujte si a budete úspěšnější a lepší muž.

Objevte srozumitelné návody, jak být "dobrý chlap", nový gentleman a odpovědný muž. V knize najdete také mužské ctnosti a deset návodů, jak se stát tím nejlepším, jakým jen můžete být.

Obsahuje nezveřejněné příběhy z mého vlastního života, mnohdy velmi osobní zkušenosti, trpké prožitky i úsměvná ponaučení. 

Knihu dostanete vždy s podpisem autora.

990,00 Kč

Prožijte se mnou příběhy, které mi daly lekci, donutily se usmát nebo s trpkostí snést drsné ponaučení. Nahlédněte pod slupku mé dnešní verze a najděte v desítkách osobních příběhů inspiraci. 

Vydejte se společně se mnou na cestu a využijte svůj potenciál. Získejte zpět svoji přirozenou vytrvalost, sílu a odolnost, abyste mohli pozitivně ovlivňovat dění kolem. Najděte vztah k sobě a propojte vaši skrývanou citlivost s tělem, které často vystupuje pod maskou neohroženého hrdiny. Objevte cestu svého poslání na základě "starobylých hodnot", přirozených vlastností a vašich tužeb.  

Nahlédněte do knihy s fotkami od Michaela Hankeho

držitele ocenění World Press Photo, Czech Press Photo a Photographer of the Year

Kniha obsahuje mimo jiné i tato témata: 

Staňte se moderním gentlemanem, nalezněte pokoru, respekt a úctu k ostatním. Hledejte a sdílejte ty nejkrásnější okamžiky života, obdivujte krásu všedního dne.