Máte technické dotazy k našemu live streamu? Nedaří se vám přihlásit? Zde jsou nejčastější jevy společně s návrhem řešení.

Nepřišel mi od Vás žádný e-mail s přístupem na live stream.

Stává se, že e-maily s přihlášením padají do spamu. Doporučuji složku s nevyžádanou poštou průběžně kontrolovat. Pokud e-mail nenajdete ani ve spamu, ozvěte se mi, mám na starosti koordinaci akce. Kontakty najdete níže.

Když kliknu na odkaz s live streamem, zobrazí se "Token, already used".

Odkaz může být otevřený pouze v jednom okně. Zkontrolujte, zda Vám nezůstal otevřený na jiné záložce, v prohlížeči nebo v telefonu.

Nefunguje mi ani video ani zvuk, neslyším ani nevidím lektora.

Některé prohlížeče mohou mít se spuštěním live streamu problémy. Nejčastěji se v tomto případě jedná o Microsoft Internet Exploler nebo Edge. Zkuste, prosím, jiný prohlížeč, doporučujeme Google Chrome nebo Safari. Problém může být i v nastavení počítače.

Slyším lektora velmi potichu, ale ostatní posluchači slyší dobře.

Zkuste připojit sluchátka nebo zkontrolujte hlasitost na svém počítači. Pokud lektora další posluchači slyší dobře, je pravděpodobně chyba na Vašem zařízení.

Obraz lektora vidím trhaně, přenos není plynulý.

Zkontrolujte připojení a výkon wifi, případně najděte místo s lepším signálem. Popřípadě zkuste na chvíli přepnout na hotspot z Vašeho telefonu.

Co když se nemohu připojit na live stream v čas konání?

Záznam z Live streamu můžete sledovat 24 hodin po jeho začátku, takže máte další možnost, aby vám přednáška neunikla.

Co ke sledování live streamu potřebuji?

Stačí jen telefon nebo počítač se stabilním připojením a ideálně s nainstalovaným prohlížečem Google Chrome. Doporučujeme sluchátka, natáčíme ve vysoké kvalitě, využijte tedy lepší zvuk s nimi.

Mohu se lektora na něco ptát během live streamu?

Ano, Vaše otázky můžete psát do chatu a směřovat je tak na lektora. Poslední půlhodina přenosu, po skončení přednášky, je vyhrazena pro jejich zodpovězení.

Uslyší mě lektor, pokud k němu budu mluvit?

U live streamů nad 20 posluchačů se připojujete bez kamery a mikrofonu a pro komunikaci Vám slouží chat. Pokud se zúčastníte malého live streamu do 20 posluchačů, můžete si zapnout mikrofon a s lektorem komunikovat po skončení přednášky.

"Máte jinou otázku, případně vám naše odpovědí nestačí? Ozvěte se mi, rád na ně odpovím. Spojte se se mnou telefonicky +420 602 573 739 nebo mi napište e-mail na daniel@danielsmid.cz. Těším se na viděnou s Vámi na přednášce a přeji Vám hezký a úspěšný den."

Daniel Šmíd, lektor a přednášející