Máte technické dotazy k přenosu mé přednášky? Nedaří se vám přihlásit nebo mě neslyšíte? Zde jsou nejčastější jevy společně s návrhem řešení.

Nepřišel mi od Vás žádný e-mail s přístupem na live stream.

Stává se, že e-maily s přihlášením padají do spamu. Doporučuji složku s nevyžádanou poštou průběžně kontrolovat. Pokud e-mail nenajdete ani ve spamu, ozvěte se mi, mám na starosti koordinaci akce. Kontakty najdete níže.

Když kliknu na odkaz s live streamem, zobrazí se "Token, already used".

Odkaz může být otevřený pouze v jednom okně. Zkontrolujte, zda Vám nezůstal otevřený na jiné záložce, v prohlížeči nebo v telefonu.

Nefunguje mi ani video ani zvuk, neslyším ani nevidím lektora.

Některé prohlížeče mohou mít se spuštěním live streamu problémy. Nejčastěji se v tomto případě jedná o Microsoft Internet Exploler nebo Edge. Zkuste, prosím, jiný prohlížeč, doporučujeme Google Chrome nebo Safari. Problém může být i v nastavení počítače.

Slyším lektora velmi potichu, ale ostatní posluchači slyší dobře.

Zkuste připojit sluchátka nebo zkontrolujte hlasitost na svém počítači. Hlasitost můžete také ovládat přímo v okně přenášeného videa.

Obraz lektora vidím trhaně, přenos není plynulý.

Zkontrolujte připojení a výkon wifi, případně najděte místo s lepším signálem. Popřípadě zkuste na chvíli přepnout na hotspot z Vašeho telefonu.

Co když musím nyní sledování přerušit, jak dlouho budu mít přístup?

Záznam z přednášky můžete sledovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celý rok. Zůstává vám stále k dispozici. 

Co ke sledování live streamu potřebuji?

Stačí jen telefon nebo počítač se stabilním připojením a ideálně s nainstalovaným prohlížečem Google Chrome. Doporučujeme sluchátka, natáčíme ve vysoké kvalitě, využijte tedy lepší zvuk s nimi.

Mohu se lektora na něco zeptat?

Ano, Vaše otázky můžete psát e-mailem na adresu daniel@danielsmid.cz Na Vaše dotazy odpovím v nejbližší možné době.

Máte jinou otázku, případně Vám mé odpovědí nestačí? Ozvěte se mi, rád na ně odpovím. Spojte se se mnou telefonicky +420 602 573 739 nebo mi napište e-mail na daniel@danielsmid.cz. 

Těším se na viděnou s Vámi na další přednášce a přeji Vám hezký a úspěšný den.

Daniel Šmíd, lektor a přednášející