Sebevědomí v oděvu i chování?
To, co máte na sobě a jak se chováte k lidem, ovlivňuje celý váš život.

Mají lépe vypadající muži více příležitostí uspět?

Nemusíte nikam chodit, šetřete váš čas a vstupte do mého kurzu z pohodlí vašeho křesla.  

Obchodní etiketa z praxe

Přestaňte jen prodávat. Získejte srdce vašich klientů.

Jak svým chováním pozitivně ovlivňovat klienty a tvořit dobré obchodní vztahy? Objevte principy, jak díky znalosti moderní etikety být šťastní tam, kde jste a jako bonus získáte oblíbenost u vašich zákazníků.  

Business oděvy mužů

Není možné přehlédnout, co máte na sobě.

Oblečení ovlivňuje váš úspěch. Zjistěte, které oděvy vám pomáhají, vytvořte si osobní styl, udělejte dobrý první dojem. Naučte se oblékat mnohem lépe. Ukážu příšery, provedu vás zásadami i praktickými tipy.  

Radka Pekelská

HR Director / MONETA Money bank

"Vaše odbornost, vášeň pro to, co děláte, umění poskytovat upřímnou zpětnou vazbu a smysl pro humor byly hlavní komponenty Vaší velmi profesionální přednášky."

Milan Starý

Ředitel HR a komunikace, ERA a.s.

"Velmi kvalitní interaktivní workshop, který zaujme na první dobrou a ani na chvíli nenechá účastníky podlehnout nezájmu či nudě."

Petra Brodecká

Finanční ředitelka / VITAR, s.r.o.

"Líbily se mi konkrétní tipy, přesná stanoviska, ale i možnost diskutovat o tom, co ve své praxi řešíme. O lektorovi nelze říci nic jiného, než že se zkrátka musí osobně zažít."

Iva Bejčková

Manager / MONETA money bank

„Danieli, musím říct, že Vaše workshopy zanechaly v mnohých z nás hluboké zážitky. Mnoho kolegů mi přišlo za workshop s Vámi poděkovat. Byli nadšení.“

Firmám pomáhám získat popularitu u zákazníků. Ženám i mužům pak uznání a úctu od přátel.  


Jste muž?

Běžte příkladem. Osvojte si galantní chování k ženám a naučte se sebevědomě oblékat i vystupovat ve společnosti. Staňte se moderním gentlemanem.

Máte firmu?

Mějte pod kontrolou, jaký dojem zanechávají vaši zaměstnanci. Jsou to právě oni, kdo vám dělá největší reklamu. Naučte je to. Zapracujte na firemní kultuře.

Jste žena?

Staňte se dámou na úrovni. Objevte, co vám sluší. Poradím vám, jak se chovat po boku muže. Zaujměte svým vzhledem. Buďte sama sebou a elegantní.

Přijedu za vámi.

Zaujaly vás kurzy etikety nebo osobní mentoring? Začněme nezávaznou schůzkou. Poradím vám, na co se zaměřit. 

zavolejte mi +420 602 573 739
nebo mi napište daniel@danielsmid.cz

Už jsme se mohli setkat: