Zvládnete pořádnou porci navíc..?

12.09.2016

Víte, že většina z vás držela včera u oběda příbor nesprávně? Víte, jak jíst pečivo, aniž byste do něho kousli? A jste si jistí, že kávu pijete opravdu kultivovaně? 

Možná se setkáváte s obchodními partnery na obědě a chcete se vyhnout případným faux pas. Nebo chcete pozvat svoji partnerku na večeři při svíčkách a nejste si jistý. A nebo jste žena a ráda byste se uměla chovat ve společnosti gentlemana jako dáma.

Ať jste kdokoli, rezervujte si místo u stolu v jedné z nejlepších restaurací v Praze nebo Brně při Etiketě u stolu, v mé společnosti. www.etiketaustolu.cz 

Při výtečném čtyřchodovém menu vám řeknu, jak se na první pohled pozná společenský a galantní muž, naučím vás, jak správně komunikovat v restauraci se ženou. Řeknu vám, jak se elegantně posadit a chovat se jako dáma, pokud jste v blízkosti gentlemana. Ukážeme si prakticky držení těla, které ovlivňuje eleganci vašich pohybů a komunikaci.

Navíc vás naučím jíst polévkové nudle elegantně, lámat ubrousek a brambory krájet správně. Přečtěte si, co o tom napsali jiní... www.etiketaustolu.cz