Barvy a tvary oděvů mužů rodiny Urban

Oděvy a kombinace oděvů, které jste vesměs považovali všichni za akceptovatelné, jsem níže umístil do nové galerie. Nachází se v nich některá vyobrazení, která jste už viděli a některá nová. 

Zde je seznam oděvů, které navrhuji pořídit a to v několika fázích, dle priorit:

1. fáze: tmavě modrý dvoudílný oblek, sada 5 bílých košil, sada 3 modro bílých košil, černé boty oxford, hnědé boty wingtip, hnědé loafers nebo bílé tenisky, béžové a bílé bavlněné chinos, šedivé vlněné krejčovské kalhoty, dvouřadý blazer se zlatými knoflíky a znakem na levé náprsní kapse, sada 2 kravat, regimentální a tmavě modrá, tmavě modrý a béžový svetr, tmavě modré, rezavé, černé a hnědé ponožky, sada 2 kapesníčků do saka

2. fáze: béžový trench coat, tmavě modrý zimník volitelně s kožešinovým límcem, klobouk nebo baret, tweedové sako v zlatavě hnědé, sada 3 bledě modrých košil,  wingtips vysoké boty, černé chelsea boty, černé a hnědé rukavice, tmavě hnědá kravata, modrý nebo béžový bluzon, béžové nebo šedivé flanelové krejčovské kalhoty, šála nebo šátek.

Tři z použitých barev této barevnice jsem zpracoval do několika návrhů originálního tartanu od méně komplikované vazby až po komplikovanější. Zachování tří barev však nelimituje, zda bude látka tmavá či světlá ve svém působení. 

Z použité barevnice lze sestavit nepřeberné množství oděvních kombinací a to za použijí několik kusů oděvu. Základem je kombinace saka, košile a kalhot s vhodnou obuví. Dalším prvkem je svetr, triko a několik doplňků.

Návrh osobního rodinného znaku (nepoužíváme slovo erb, které je vyhrazeno šlechtickým rodovým znakům) je mírně časově náročný na přípravu. Realizace je v řádu několika týdnů. Náklady na vytvoření osobního občanského znaku oscilují kolem 15 000 Kč. Rodinný znak lze registrovat v registru osobních občanských znaků. Zde jsou příklady rodinných znaků vždy s přikrývadly, přilbou, točenicí. případně klenotem na přilbě.