"Vaše úspěchy

jsou naše radost. Pojďme si naproti."

Obchodní etiketa z praxe

Dozvíte se, jak jednat se zákazníky a obchodními partnery na té nejvyšší úrovni. Chování, jednání a vystupování je Vaší vizitkou. Naučíte se budovat stálé a korektní obchodní vztahy, na nichž stojí dobrý obchod. Vaši zaměstnanci využijí obchodní etiketu v kanceláři, při pracovním obědě i při jednání. Úspěšným je ten, kdo je o krok napřed, buďte to tedy Vy, kdo poptá kurz obchodní etikety z praxe už dnes.

Business Casual oděvy pro ženy

Řekněte svým oděvem, kdo jste. Sebevědomá profesionálka, která se ve své roli cítí skvěle. Naučte se komunikovat své osobní hodnoty skrze oděvy. Dozvíte se, jak vytvořit lehce kombinovatelný, ekonomický a přehledný šatník do práce. Stanete se ženou, která se cítí i vypadá výborně. Budete se mnohem lépe oblékat, budete přesně vědět, co s čím kombinovat a už se Vám nestane, že nebudete vědět, co na sebe.

Obchodní rétorika a komunikace

Mluvte s klienty a zaujměte je. Buďte kreativní, buďte sebevědomí, buďte připraveni klást vhodné otázky. Využijte každou příležitost k tomu, aby se obchodní partneři na rozhovor s Vámi těšili, a nikdy jste je nezklamali nudným monologem. Pamatujte, že osobními sympatiemi získáte více, než tlakem na zákazníka. Představíme Vám snadný způsob, jak oslovit potenciálního klienta a jak vést úspěšný rozhovor, který povede k další spolupráci a k novým objednávkám. Osvojte si moderní obchodní rétoriku, rozhodně se Vám to vyplatí.

Pozitivní první dojem

Vyhrát můžete už na začátku. Nevěříte? První dojem dělá hodně a mnohdy rozhoduje. Naučte se vytvořit skvělý první dojem pomocí sedmi jednoduchých "zbraní". Využijte neverbální komunikaci, psychologii oděvů a vlastní sympatii. Začněte budovat úspěšný obchodní vztah od první vteřiny. Šanci, abyste vytvořili pozitivní první dojem, máte totiž jen jednu. Jak uchopit příležitost prvních okamžiků a beze zbytku ji proměnit na úspěch, Vám prozradíme v přednášce nebo interaktivním workshopu.

Fantastické prezentační dovednosti

Získejte jistotu při prezentování, vystupujte s rozvahou a objevte v sobě klidného, zábavného a fascinujícího řečníka. Prezentujte sebejistě a s lehkostí před zákazníky, investory nebo na poradách před kolegy. Odnesete si praktické tipy a návody, jak připoutat posluchače k Vašemu projevu. Naučíte se, jak se zbavit strachu a dokonale se připravit na publikum. S klidem a s radostí.

Business Casual oděvy pro muže

Jak naplnit dress code a přitom se cítit dobře? Dozvíte se, co je podstatou pohodlného, hezkého a funkčního šatníku. Naučíte se oblékat osobitě, přitom elegantně a podle pravidel, která si situace žádá. Získáte klíč ke znalostem, jak zajistit celodenní pocit pohodlí v oděvu, budete vědět, které základní kousky nesmí ve Vaší skříni chybět, i jak z nich jednoduše vytvářet další elegantní varianty. A navíc Vám prozradíme, jak získáte jistotu, že to, co máte na sobě, Vám opravdu sedí.

Nová společenská etiketa

Chcete zapůsobit svým chováním při pracovní schůzce, na návštěvě, v kavárně nebo u přátel ve volném čase? Osvěžte své vědomosti a nahlédněte do moderní společenské etikety, kterou můžete ihned aplikovat a využít v praxi. Budete se umět skvěle chovat ve společnosti, vyšlete signály, že jste partnerem či partnerkou na úrovni a pracovat, či přátelit se s Vámi, je ryzím potěšením.

Etiketa u stolu - zážitková večeře

Víte, jak správně jíst polévkové knedlíčky, sypké přílohy, obložené chlebíčky, nebo oblíbené špagety? Možná budete překvapeni, že je to úplně jinak, než si myslíte. Víte, k čemu slouží bílé látkové ubrousky a jak se používají? Přijďte na zážitkovou večeři a naučte se přímo v praxi jak zvolit správný příbor, jak jej správně držet, jak usadit dámu ke stolu, jak správně jíst jídla, o kterých jste si dosud mysleli, že je správně jíst umíte. Staňte se galantním společníkem nebo dámou, které u stolu už nic nepřekvapí. Naučíme Vás "chodit" v prostředí stříbrných příborů, budete moci s jistotou přijímat pozvání do nejlepších restaurací, zazáříte na firemních akcích, na slavnostech i při osobních setkáních, na kterých Vám opravdu záleží.

"Okořeňte vaši konferenci, firemní akci nebo poradu managementu krátkými interaktivními přednáškami."

Máte jiné přání?


Chcete některá témata sloučit v jeden kurz? Chcete pro své spolupracovníky vzdělávání on-line? Ozvěte se mi, jistě se dohodneme.