"Setkáváte se s těmito

jevy také ve vaší firmě?"

Nevědí vždy, jak se vhodně zachovat?

Řešení: Naučíte se jednat se zákazníky a obchodními partnery na úrovni. Je to vaše vizitka. Vybudujete si korektní obchodní styl a naučíte to i své zaměstnance. Obchodní etiketu využijete v kanceláři, při pracovním obědě i jednání. Vyhněte se trapným situacím a poptejte kurz obchodní etikety z praxe.

Neví, co si každý den vzít na sebe?

Řešení: Komunikujte své osobní hodnoty a sebevědomí skrze oděvy. Naučíte se, jak vytvořit lehce kombinovatelný, ekonomický a přehledný šatník do práce. Stanete se ženou, která se dobře cítí i vypadá. Naučíte se mnohem lépe oblékat podle desítek praktických námětů a rad ve workshopu Business Casual pro ženy.

Neumí dobře vést rozhovor s klientem?

Řešení: Získejte zdravé sebevědomí, nové klienty i objednávky. Namísto prezentace nabídky se naučte klást vhodné otázky. Tlak na zákazníka už zkazil nejednu spolupráci. Dozvíte se snadný způsob, jak oslovit potenciálního klienta a vést rozhovor k budoucí spolupráci a objednávkám. Trénujte obchodní rétoriku.

Mají nejistotu při prvním kontaktu?

Řešení: Vytvořte dobrý první dojem pomocí sedmi jednoduchých "zbraní". Využijte neverbální komunikace, psychologii oděvů a vlastní sympatii. Začněte budovat úspěšný obchodní vztah od první vteřiny. Máte jen jednu šanci udělat dobrý první dojem. Návod je v interaktivním workshopu právě na toto téma.

Jsou nervózní a mají obavy přednášet?

Řešení: Získejte jistotu prezentovat před zákazníky, investory nebo na poradách před kolegy. Vystupujte s rozvahou a objevte v sobě klidného, zábavného a fascinujícího řečníka. Naučíte se zbavit se strachu a dokonale se připravit. Nuda a nervozita už "zabila" nejednu prezentaci. S klidem před publikem.

Nedodržují dress code a vymlouvají se?

Řešení: Co si mají oblékat, je ta poslední informace. Důležité je "jak" a "proč". Pochopíte, v čem tkví podstata pohodlného, hezkého a funkčního oblékání. Naučíte se oblékat osobitě, přitom elegantně a podle pravidel, které si zaměstnavatel žádá. Získejte jistotu, že to co máte na sobě, vám sedí.

Je pro ně účast na akcích utrpení? 

Řešení: Naučíte se, jak správně jednat s lidmi, zapůsobit chováním při osobní schůzce a pohybovat se ve společnosti. Při osobní návštěvě, v kavárně nebo s přáteli ve volném čase. Osvojíte si tipy současné etikety, které můžete ihned aplikovat a využít v praxi. Osvěžíte si moderní společenskou etiketu. 

Mlaskají při jídle a mluví s plnou pusou?

Řešení: Praktický workshop u zážitkové večeře. Získáte jistotu ve volbě vhodného příboru, naučíte se držet jej správně a usadit dámu ke stolu. Odnesete si jistotu pro firemní večeře  i pracovní obědy. Naučíte se "chodit" v prostředí stříbrných příborů. Už žádnou paniku. Směle do top restaurací v doprovodu etikety.

"Okořeňte vaši konferenci, firemní akci nebo poradu managementu krátkými interaktivními přednáškami."

Máte jiné přání?


Chcete některá témata sloučit v jeden kurz? Chcete pro své spolupracovníky vzdělávání on-line? Ozvěte se mi, jistě se dohodneme.