Co přednáším?
 Srozumitelně, zábavně, prakticky a s vášní.

V čem se chcete zlepšit?

ETIKETA
DOMÁCÍ

Ujistěte se, zda jsou vaše dřívější návyky z domova přijatelné pro všechny členy vaší rodiny. Získejte náměty k zamyšlení, jak chování doma ovlivňuje jednání v práci, se zákazníky a klienty.

POZITIVNÍ 
PRVNÍ DOJEM

Vytvořte dobrý první dojem pomocí sedmi jednoduchých "zbraní". Využijte psychologii barev a jevy neverbální komunikace. Začněte budovat úspěšný obchodní vztah od první vteřiny.

MODERNÍ ETIKETA

 Naučte se, jak správně jednat s lidmi, zapůsobit chováním při osobní schůzce a pohybovat se ve společnosti. Osvojte si tipy současné etikety, které můžete ihned aplikovat a využít v praxi.

OBCHODNÍ ETIKETA

Ukažte se před zákazníky a obchodními partnery na úrovni. Vybudujte si vlastní obchodní image a naučte to i své zaměstnance. Etiketu využijete v kanceláři, při pracovním obědě i jednání.

MOUDRÝ
ŠATNÍK

Komunikujte své firemní hodnoty a sebevědomí skrze oděvy. Naučte se, jak vytvořit lehce kombinovatelný, ekonomický a přehledný šatník. Úspěšný člověk se dobře cítí i vypadá.

BUSINESS 
ETIQUETTE

Show to customers and business partners your level. Build your own business image and teach it to your employees. Use the etiquette in the office, at business lunches and meetings. English course.

OBCHODNÍ ROZHOVOR

 Získejte zdravé sebevědomí, nové klienty i objednávky. Nervozita a strach zkazily už nejednu spolupráci. Dozvíte se snadný způsob, jak se jich příště zbavíte a spokojeni odejdete se zakázkou.

ETIKETA
PRO DĚTI

Dejte dětem další náskok a neopakovatelný zážitek nedělního oběda s porcí etikety navíc. Naučím je, jak se vyznat v příborech, jak bezpečně jíst záludné pokrmy a jak sedět. Dárek a certifikát k tomu.

FÉROVÝ
OBCHOD

Eticky jednat, být zodpovědný za vlastní kroky, nelhat a nemlžit. Férový obchod vyžaduje férové jednání. Ukážu vám, proč se čestné chování v businessu opravdu vyplácí.

CO JE SMART CASUAL

Komplikovaný dress code, se kterým si mnozí neví rady. Vysvětlím vám, co představuje, a naučím vás oblékat se s lehkostí, přitom elegantně a podle pravidel, které si hostitel nebo zaměstnavatel žádá. 

NENÍ RYTÍŘE 
BEZ DÁMY

Speciální kurz pouze pro ženy. Dozvíte se, jak se ve společnosti chovat elegantně a přirozeně, jak zaujmout chováním i stylem a jak se stát skutečnou zdravě sebevědomou dámou.

PREZENTUJTE 
S KLIDEM

Vystupujte s jistotou a objevte v sobě klidného, zábavného a fascinujícího řečníka. Naučím vás zbavit se strachu a dokonale se připravit. Nuda a nervozita už zabila nejednu prezentaci. 

ETIKETA 
U STOLU

OTEVŘENÝ KURZ

Umíte vždy zvolit vhodný příbor, správně jej držet, usadit dámu ke stolu nebo si správně objednat? Dodám vám jistotu pro večeře při svíčkách i pracovní obědy. Naučím vás chodit v prostředí stříbrných příborů. Už žádnou paniku.

BUSINESS ODĚVY MUŽŮ

ON-LINE KURZ

Oblečení ovlivňuje váš úspěch. Zjistěte, které oděvy vám pomáhají, vytvořte si osobní styl, udělejte dobrý první dojem. Naučte se oblékat mnohem lépe. Ukážu příšery, provedu vás zásadami i praktickými tipy.

OBCHODNÍ ETIKETA

ON-LINE KURZ

Jak svým chováním pozitivně ovlivňovat klienty a tvořit dobré obchodní vztahy? Objevte principy, jak díky znalosti moderní etikety být šťastní tam, kde jste a jako bonus získáte oblíbenost u vašich zákazníků.

"Okořeňte vaši konferenci, firemní akci nebo poradu managementu krátkými interaktivními přednáškami."

FAUX PAS KILLERS

Na obchodní schůzce na vás čeká několik desítek skrytých překážek a možností, jak se shodit. Objevte je a vyřaďte je ze zažitého jednání. Vyhněte se jim obloukem.

10 STYLOVÝCH PROHŘEŠKŮ

Vyvarujte se těchto přešlapů v oblékání, které jsou dnes pro smích. Možná, že se jich také dopouštíte, ale zatím o tom nevíte. Zjistěte, co a jak nosit a co musí vaši skříň opustit. 

ETIKETA A HENDIKEP

Stud, neznalost nebo strach. Necítíte se v přítomnosti handicapovaných příjemně, chováte se zvláštně a nevíte proč? Naučte se získat jistotu a zvládat nečekané situace.

Máte jiné přání?


Nenašli jste tu téma, které vás zajímá? Všechny kurzy dokážu přizpůsobit na míru. Ozvěte se mi a domluvíme se.