Kurzy
 Srozumitelně, zábavně, prakticky a s vášní.

V čem se chcete zlepšit?

MODERNÍ ETIKETA

 Naučte se, jak správně jednat s lidmi, zapůsobit chováním při osobní schůzce a pohybovat se ve společnosti. Osvojte si tipy současné etikety, které můžete ihned aplikovat a využít v praxi.

POZITIVNÍ 
PRVNÍ DOJEM

Vytvořte dobrý první dojem pomocí sedmi jednoduchých "zbraní". Využijte psychologii barev a jevy neverbální komunikace. Začněte budovat úspěšný obchodní vztah od první vteřiny.

OBCHODNÍ ETIKETA

Ukažte se před zákazníky a obchodními partnery na úrovni. Vybudujte si vlastní obchodní image a naučte to i své zaměstnance. Etiketu využijete v kanceláři, při pracovním obědě i jednání.

OBCHODNÍ ROZHOVOR

 Získejte sebevědomí, nové klienty i objednávky. Nervozita a strach zkazily už nejednu spolupráci. Dozvíte se snadný způsob, jak se jich příště zbavíte a odejdete se zakázkou.

MOUDRÝ
ŠATNÍK

Komunikujte své firemní hodnoty a sebevědomí skrze oděvy. Naučte se, jak vytvořit lehce kombinovatelný, ekonomický a přehledný šatník. Úspěšný člověk se dobře cítí i vypadá.

FÉROVÝ
OBCHOD

Eticky jednat, být zodpovědný za vlastní kroky, nelhat a nemlžit. Férový obchod vyžaduje férové jednání. Ukážu vám, proč se čestné chování v businessu opravdu vyplácí.

CO JE SMART CASUAL

Komplikovaný dress code, se kterým si mnozí neví rady. Vysvětlím vám, co představuje, a naučím vás oblékat se s lehkostí, přitom elegantně a podle pravidel, které si hostitel nebo zaměstnavatel žádá. 

NENÍ RYTÍŘE 
BEZ DÁMY

Speciální kurz pouze pro ženy. Dozvíte se, jak se ve společnosti chovat elegantně a přirozeně, jak zaujmout chováním i stylem a jak se stát skutečnou zdravě sebevědomou dámou.

PREZENTUJTE 
S KLIDEM

Vystupujte s jistotou a objevte v sobě klidného, zábavného a fascinujícího řečníka. Naučím vás zbavit se strachu a dokonale se připravit. Nuda a nervozita už zabila nejednu prezentaci. 

ETIKETA 
U STOLU

OTEVŘENÝ KURZ

Umíte zvolit vhodný příbor, usadit dámu ke stolu nebo si správně objednat? Dodám vám jistotu pro večeře při svíčkách i pracovní obědy. Naučím vás chodit v prostředí stříbrných příborů.

STYL A ODĚVY MUŽŮ

ON-LINE KURZ

Oblečení ovlivňuje váš úspěch. Poznejte svou postavu, vytvořte si osobní styl, udělejte dobrý první dojem. Naučte se oblékat mnohem lépe. Provedu vás zásadami i praktickými tipy. 

PROČ BÝT ZDVOŘILÍ

ON-LINE KURZ

Jak svým chováním pozitivně ovlivňovat okolí a tvořit dobré vztahy? Objevte principy, jak díky znalosti moderní etikety být šťastní tam, kde jste a jako bonus získáte oblíbenost u vašich přátel.

"Okořeňte vaši konferenci, firemní akci nebo poradu managementu krátkými interaktivními přednáškami."

FAUX PAS KILLERS

Na obchodní schůzce na vás čeká několik desítek skrytých překážek a možností, jak se shodit. Objevte je a vyřaďte je ze zažitého jednání. Vyhněte se jim obloukem.

10 STYLOVÝCH PROHŘEŠKŮ

Vyvarujte se těchto přešlapů v oblékání, které jsou dnes pro smích. Možná, že se jich také dopouštíte, ale zatím o tom nevíte. Zjistěte, co a jak nosit a co musí vaši skříň opustit. 

ETIKETA A HENDIKEP

Stud, neznalost nebo strach. Necítíte se v přítomnosti handicapovaných příjemně, chováte se zvláštně a nevíte proč? Naučte se získat jistotu a zvládat nečekané situace.

Máte jiné přání?


Nenašli jste tu téma, které vás zajímá? Všechny kurzy dokážu přizpůsobit na míru. Ozvěte se mi a domluvíme se.