"Odlište se od ostatních

a investujte do vzdělávání ve vaší firmě"

Obchodní etiketa z praxe

Ukažte se před zákazníky a obchodními partnery na úrovni. Vybudujte si vlastní obchodní image a naučte to i své zaměstnance. Etiketu využijete v kanceláři, při pracovním obědě i jednání. Vyhněte se trapným situacím.

Business Casual - ženy

Komunikujte své osobní hodnoty a sebevědomí skrze oděvy. Naučte se, jak vytvořit lehce kombinovatelný, ekonomický a přehledný šatník do práce. Staňte se ženou, která se dobře cítí i vypadá. Naučte se mnohem lépe oblékat.

Obchodní rétorika

Získejte zdravé sebevědomí, nové klienty i objednávky. Nervozita a strach zkazily už nejednu spolupráci. Dozvíte se snadný způsob, jak oslovit cizího člověka a vést rozhovor k budoucí spolupráci a objednávkám.

Pozitivní první dojem

Vytvořte dobrý první dojem pomocí sedmi jednoduchých "zbraní". Využijte jevy neverbální komunikace, psychologii oděvů a jejich barvy. Začněte budovat úspěšný obchodní vztah od první vteřiny. Máte jen jednu šanci udělat dobrý první dojem.

S klidem před publikem

Prezentujete před zákazníky, investory nebo na poradách před kolegy? Vystupujte s jistotou a objevte v sobě klidného, zábavného a fascinujícího řečníka. Naučím vás zbavit se strachu a dokonale se připravit. Nuda a nervozita už zabila nejednu prezentaci.

Business Casual - muži

Komplikovaný dress code, se kterým si mnozí neví rady. Vysvětlím vám, co představuje, a naučím vás oblékat se pohodlně, přitom elegantně a podle pravidel, které si zaměstnavatel žádá. Vyjádřete úctu sobě i ostatním.

Společenská etiketa 

Naučte se, jak správně jednat s lidmi, zapůsobit chováním při osobní schůzce a pohybovat se ve společnosti. V kině, na návštěvě, v kavárně nebo s přáteli. Osvojte si tipy současné etikety, které můžete ihned aplikovat a využít v praxi. 

Etiketa u stolu

Jste si jistí ve volbě vhodného příbor, držíte jej správně a umíte usadit dámu ke stolu? Dodám vám jistotu pro firemní večeře  i pracovní obědy. Naučím vás "chodit" v prostředí stříbrných příborů. Už žádnou paniku. Směle do top restaurací.

"Okořeňte vaši konferenci, firemní akci nebo poradu managementu krátkými interaktivními přednáškami."

Máte jiné přání?


Chcete některá témata sloučit v jeden kurz? Chcete pro své lidi vzdělávání online? Ozvěte se mi, jistě se dohodneme.