I talk and write about behavior and clothes

Trainings, courses and seminars for companies and the public in the Czech Republic and Slovakia

Limitovaná edice knihy Smart Casual

Kniha Smart Casual v luxusním boxu. Pro fanoušky, sběratele nebo jako výjimečný dar. Pouhých 300 kusů knih dostalo zásuvný box v elegantní antracitové barvě. Kniha tím dostává unikátní rozměr. Každá je mnou vlastnoručně podepsána s připsáním čísla od 1/300 do 300/300. Stejné číslo jsem napsal také na vnitřní stranu boxu.  Jedná se o první českou knihu o oděvech mužů. Knihu pro každého muže, pána, syna či chlapa. Manuál, jak oděvy lépe pochopit, lépe se oblékat a lépe vypadat. Knihu dostanete s mým podpisem. V případě, že si přejete vepsat i věnování, případně si přejete konkrétní číslo, napište vaše přání, prosím, do poznámky.

1,290.00 Kč

Smart Casual / kniha

První česká kniha o oděvech mužů. Nabitá informacemi o oblékání, doplňcích a obuvi, plná tipů a praktických návodů. Kniha pro každého muže. Více než čtyřicet originálních fotografií. Hodnotná publikace a první kniha o oděvech mužů, která vznikla v česko-slovenském prostoru.  Mojí vášní jsou pánské oděvy, jsou přirozenou součástí mé komunikace. Na českém trhu mi chyběla kniha, která by mužům pomáhala lépe se oblékat, vypadat a přitom brala v potaz naše prostředí. Rozhodl jsem se ji proto napsat. Knihu dostanete s mým podpisem. V případě, že si přejete vepsat i věnování, napište jméno obdarovaného, prosím, do poznámky.  

990.00 Kč

Planeta ETK-017 / kniha

Jak přenést na děti vhodné a méně vhodné chování? Co třeba sci-fi pohádkou? V budoucnosti vzdálené stovky let je život na naší planetě ponurý a šedivý. Vytratilo se slušné chování a lidé si už neváží ani sebe navzájem ani přírody. Země chřadne a jedinou nadějí na záchranu je Kodex, který všem zase ukáže, jak se k sobě chovat. Kodex ale není na naší planetě.  Osmiletá Helenka a její bratr Viktor se vydávají na tajnou misi do hlubokého vesmíru, aby Kodex přivezli. Jejich cesta ale není jednoduchá.  Během letu obřím robotem se Helenka rozhodne napsat vše, co je na Zemi, během cesty i na do té doby neznámé planetě potkalo. Píše dětským srozumitelným jazykem své dojmy z cest. V příběhu jsou desítky situací, které popisují nenásilnou formou, jaké chování je vhodné a jaké méně.  Kniha bude odeslána s mým podpisem. V případě, že si přejete vepsat i věnování, napište jméno obdarované/ho, prosím, do poznámky.

299.00 Kč

  Courses for the public

  In Prague or Brno

  Interactive workshops and seminars in a modern space. Attractive themes for your personal growth throughout whole the year. Safe rooms, refreshments and drinking regime.

  Individual mentoring

  The first meeting for free

  Get a deep respect from others and appreciation  of your friends. Attract them to you with your own behavior and clothing. Gain healthy confidence in acting and in your clothes.

  On-line courses and webinars

  Access anytime

  If you don't want to go anywhere, save your time. Enter my course comfortably from the chair. Get access to educational videos or connect to the webinar.

  Workshops in your company

  I support you

  Become a more attractive company in the field, be desirable for your clients and co-workers. Let the corporate culture speak for you.

  "Let's start with a non-binding meeting,

  in person or on-line. Are you interested in company courses or individual mentoring? I will advise you what to focus on."

  call me +420 602 573 739
  or send an e-mail to daniel@danielsmid.cz

  We have probably already met: